Haarlem Bevrijdingspop #2: Volop genietende volwassenen en ook jeugd (bevrijdingspoppetjes)

06 mei 2019, 21:01 Nieuws
uitgelicht3
Charles Duijff

Zoals u al in een eerder artikel van haarlem.nieuws.nl heeft kunnen zien en lezen werd Bevrijdingspop rond de Haarlemmerhout wederom een succesvolle happening. Ook aanwezig staatssecretaris van Volksgezondheid Paul Blokhuis (Christenunie) en de commissaris van de Koning Arthur van Dijk.

Vanuit de voorzijde van het provinciehuis heeft de commissaris van de Koning in principe een eerste klas uitzicht op dit jaarlijkse festijn. Maar er echt bij zijn is natuurlijk veel mooier, even 'bevrijd' van de binnenwerkzaamheden. De (natte) sneeuwbuitjes die eerder werden voorspeld bleven buiten de 'buienradar' Op zich zou het Provinciehuis er ook dan romantisch uit hebben gezien….Had zomaar gekund, al was het maar een hagelbui geweest….Terug naar de realiteit. Zo zag het er op 5 mei 2019 uit…..en dat is maar goed ook! 'Here comes the Sun' 'Sunny Afternoon' of 'Summer in the city'…goed voor een zonnig humeur….Hieronder de commissaris van de koning en de staatssecretarisZij spraken natuurlijk over het belang bewust te zijn wat het betekent om VRIJ te zijn

provinciehuis
3z1a0238
blokhuis

Jett Rebel bekeek alles vanuit een heel andere bril. Spectaculair deze top-foto van Nieuws.nl-collega Wim Meijer, waar de glazen van de zonnebril van Jett Rebel zijn blikveld verraden….Dat zijn zo van die toevalstreffers vol vitamines voor het fotografenhart!

3z1a0585

Hieronder Jett Rebel in actie...You ain't seen nothing 'JETT"

3z1a0584
3z1a0561
3z1a0548
3z1a0546
3z1a0541
3z1a0511
3z1a0507
3z1a0501

De populaire groep Van Dik Hout en hun sympathieke zanger Martin Buitenhuis….Zaterdag 17 augustus 2019 kunt u van ze genieten in openluchttheater Caprera in Bloemendaal. Dat wordt ook vast weer een feestje…. Even tijd voor koffie. Vers en warm (VW)

3z1a0658
3z1a0661
vw koffie

Voor men überhaupt een consumptie kon bemachtigen moest wel eerst geprobeerd worden er 'munt uit te slaan'…. maar ach als 'pinnen' je 'passie' is en Johnny 'Cash' je favoriete artiest…..

munten

Hieronder enkele bevrijdingspoppetjes….Gelukkig hadden veel ouders gedacht aan gehoorbescherming met oordopjes. DENK DAAR AAN ouders, van voor je het weet heeft je kind op jonge leeftijd Tinitus,

een blijvende fluittoon in zijn/haar oor. Hopelijk tegen geen dovemans-oren gezegd dit….Ik zag helaas wel enkele ouders met een baby in draagzak op hun rug binnen de grens die ongetwijfeld 80 Db overschrijdt. Onverstandig en onverantwoord. Onbegrijpelijk eigenlijk….Ik roep het toch maar even….

op schouders
jochie
jeugd
jochie1
smoke

Bij Pa op de nek…maar wel mobiel blijven. Sam met zijn 'sung' of wellicht een Apple-tje voor de dorst…..

jongen m mobiel

Honger? Even een pizza pakken…een vrachtwagen vol….

pizza
verkleind 4tal

Op het terrein aanwezige veteranen vertelden over hun passie en inzet. Bij veteranen hebben mensen meestal een beeld van oudere personen. het tegendeel is waar...

veteranen

Ook nog even hulde aan de mensen van de opbouw en van licht en techniek. Hieronder een voorbeeld van hoe een drumstel wordt doorversterkt. Overigens maar een minischakel in het geheel….Hulde aan die mannen en vrouwen Hieronder het eerste artikel over Bevrijdingspop

[embed]https://haarlem.nieuws.nl/algemeen/31862/bevrijdingspop-haarlem-1-het-was-er-alles-behalve-stil-in-mei/[/embed]