Haarlemse kunstroute dag twee opnieuw zonnig en in alle opzichten 'uit de kunst!'

08 apr 2024, 19:52 Nieuws
album2
Charles Duijff

Zondag 7 april 2024 konden kunstliefhebbers opnieuw genieten van de jaarlijkse kunstroute 'Over de brug en terug'. Rondje Bakenes en Spaarne Kunstroute gingen dit jaar samen in een route verbonden door de Melkbrug.

Tekst en foto's Charles Duijff Film: John van der Wal (Youtube 023TVonline)

Zaterdag 6 april 2024 om 11:00 uur was de opening op de Melkbrug (zie artikel onderaan). Zondag openden velen hun hart voor de meest uiteenlopende kunstvormen als schilderen, beeldhouwen, muziek, handwerk, 'you name it' Met John van der Wal (Youtube 023TVonline) en met Willem Brand (Hofjeskrant) bezochten we enkele locaties.

Hieronder een impressie daarvan..

Caroline van Diest maakt prachtige Mexicaanse doodshoofden. Het klinkt sinister, maak ik liet me vertellen dat op 2 en 3 november in Mexico de dood juist kleurrijk wordt uitgebeeld. Je kunt het vergelijken met de beleving van het Nederlandse 'Aller ~Zielen'Kunstwerk van Chiel Braat is bij velen al zeer bekend.We ontmoetten bovendien een dame met niet alleen betoverend kunstwerk, maar bovendien een vriendelijke- en betoverende glimlach.......Ragna Hes

caroline van diest
chiel braat
karen steenwinkel

Bekijk hieronder het filmpje van John van der Wal

Ook une grande dame Dini Riga die zich creatief liet inspireren door Einstein.....

dini riga einstein

Alsmede Myrthe Smith die ons het 'geheim van de Smith liet bewonderen.......beeldhouwwerk en schilderkunst

geh vd smith
myrthe smith
polar bear
statue

Meer betoverend ambachtelijk werk van Anneke van de Wal

kunstenares huisjes
miniatuur fraai

Binnenkort een filmpje over de tweede Kunstroute-dag 2024

KLIK HIER voor alle foto's Kunstroute 2024 dag twee

[embed]https://haarlem.nieuws.nl/nieuws/94202/opening-kunstroute-over-de-brug-en-terug-2/[/embed]

KLIK HIER voor alle foto's Kunstroute 2024 dag twee