Jos Wienen hapt haring tijdens Haarlemse Haringparty

28 jun 2023, 8:58 Nieuws
20230627 haringparty 05
Inter Visual Studio

HAARLEM - Hollandse Nieuwe zorgden ook dit jaar weer voor een feestelijke bijeenkomst tijdens de Haarlemse Haringparty, waar burgemeester Jos Wienen, Rudolf Winkenius (partner RSM) en Jaap Lampe (voorzitter Raad van Toezicht Haarlem Marketing) als eerste de overheerlijke nieuwe haring hapten.

De Haarlemse Haringparty vond plaats in de tuin van het Provinciehuis en wordt jaarlijks georganiseerd door Stichting Haarlem Marketing en accountants- en belastingadvieskantoor RSM. De hoge opkomst van gasten uit allerlei sectoren zorgde voor een gezellige en energieke sfeer. Niet alleen ondernemers waren aanwezig, maar ook talloze bestuurders sloten zich enthousiast aan.

“Het is niet alleen de ultieme gelegenheid om het nieuwe haringseizoen in te luiden, maar ook om de Haarlemse ondernemers op een geweldige manier samen te brengen vóór de vakantieperiode begint. Een onmisbare traditie voor vele.” Aldus Pien Keizer, Strategisch accountmanager bij Haarlem Marketing.

Na jarenlange samenwerking is dit de laatste keer dat RSM het evenement sponsort. Stichting Haarlem Marketing dankt RSM voor deze fijne samenwerking.