ZANDVOORT - Dit weekend werd op het circuit van Zandvoor de Historic Grand Prix georganiseerd en de avond van zaterdag 21 juni kozen de 'coureurs' weer voor een kleiner circuit met als 'Tarzanbocht' de rotonde voor het raadhuis van Zandvoort.
Foto's en Tekst Charles Duijff, video: John van der Wal (023TVonline)\
Geen tribunes, maar dranghekken in het dorp en druk bezette terrassen in de Haltestraat, waar de coureurs het 'bij het rechte end' hadden. (hieronder de alternatieve Tarzanbocht)
In de Haltestraat dus het (nagenoeg) rechte eind... Geen mega-snelheden op dat rechte eind, maar veel enthousiast publiek dat vele mooie nostalgische auto's aan zich voorbij zag trekken, of vrouwelijk (en mannelijk) schoon dat op een tweewieler passeerde.
Je kunt je terecht afvragen of het historische voertuig hieronder ooit de belangstelling van Max Verstappen zou hebben gehaald...Het werd na afloop van de rondrit geparkeerd en tentoongesteld op het Kerksplein, waar meerdere auto's waren te bewonderen.
Geniet nog even na! En klik op de link naar alle foto's!