Don Koehorst vanaf seizoen 2025/26 Manager Vrouwen- en Meisjesvoetbal bij DSS

15 feb , 10:53 Sport
img 8155
DSS

HAARLEM - Met ingang van seizoen 2025/26 zal Don Koehorst de functie Manager Vrouwen- en Meisjesvoetbalinvullen bij DSS. Met meer dan 25 jaar aan trainerservaring en een indrukwekkende staat van dienst in het vrouwenvoetbal, keert Koehorst terug naar DSS om de vrouwen- en meisjesafdeling naar nieuwe hoogten te brengen.

Koehorst is geen onbekende voor DSS. In maart 2017 trad hij aan als hoofdtrainer van de vrouwenselectie waarmee hij promoveerde naar de Hoofdklasse. Voorzitter Martijn Egner: “We zijn blij een vertrouwd gezicht terug te halen, we hebben met Don iemand die bekend is in het vrouwenvoetbal in de regio en daarmee van grote waarde kan zijn voor ons”.

Als voetballer heeft Koehorst voornamelijk op het hoogste amateurniveau gespeeld. Op 17-jarige leeftijd begon hij zijn trainerscarrière, waarbij hij startte met de jongste jeugd en later senioren mannen trainde. De afgelopen 16 jaar heeft hij zich gespecialiseerd in vrouwenvoetbal, zowel op het hoogste amateurniveau als in de Eredivisie. Zo was hij onder meer hoofdtrainer bij sc Buitenveldert, waarmee hij in 2014 landskampioen werd, en assistent-trainer bij Telstar. Over zijn nieuwe rol bij DSS zegt hij: "Ik heb veel zin om de volgende stappen te zetten en verder te bouwen op de stevige basis die er ligt bij DSS." Met zijn aanstelling wil hij de vrouwen- en meisjesafdeling van DSS naar een hoger niveau tillen en de talentontwikkeling binnen de club versterken.

Met de komst van Koehorst kijkt DSS vol vertrouwen uit naar de toekomst en de verdere ontwikkeling van het vrouwen- en meisjesvoetbal binnen de club.